כי האף יודע
את הדרך לירידה במשקל

אודות בק מדיקל

בק מדיקל היא חברת סטארט-אפ ישראלית הפעילה בתחומי ההרזיה וטכנולוגיות טיפול המבוססת על התכונות היחודיות של האף. 
בבק מדיקל אנו יודעים כי במקרים רבים רעיון יצירתי ופשוט יכול לשמש כפתרון הטוב ביותר לבעיה מסובכת.

החזון שלנו

אנחנו כאן כדי לספק לאנשים חדשנות רפואית
המיושמת ברמה הגבוהה ביותר – על מנת להפוך את חייהם לטובים יותר!

מנהיגות

מומחים מוכשרים מתחומים שונים איחדו כוחות כדי להביא לך את המוצר הייחודי שלנו – נוזנוז. 
נוזוז אולי נראה פשוט, אך הוא מוצר מיוחד, המבוסס על שנים של מחקר ופיתוח ויישמנו בו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחומו.

אדוה בק, מייסדת ומנכ"לית

אדוה הקימה את בק מדיקל לאחר שחשבה על הרעיון החדשני של נוזנוז. אדוה חקרה באופן נרחב את תחומי ההרחה, המטבוליזם, משקל הגוף והקשר ביניהם, וכן את האנטומיה הייחודית של האף וההזדמנויות הטיפוליות הגלומות בה. לפני שהקימה את בק מדיקל אדוה כיהנה כסמנכ"לית שיווק של חטיבה בקומברס, ולפני כן כמנהלת אגף מוצרים בשירותי ערך מוסף (VAS) בפלאפון תקשורת בע"מ, שם הקימה את פורטל האינטרנט עבור החברה והשיקה את שירותי דור 3. קודם לכן עבדה אדוה כסמנכ"לית, מנהלת פרויקטים ומנתחת מערכות בחברות שונות. לאורך הקריירה שלה אדוה הובילה פרויקטים רב-תחומיים רבים. אדוה בעלת תואר B.Sc. בתעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. היא גרה בישראל, ואמא ל-5 ילדים.

מוטו: אל תחכה לאדם הנכון או לזמן הנכון שיגיעו; אתה האדם הנכון, ועכשיו זה הזמן הנכון. פשוט עשה זאת. עכשיו.

ד"ר ריצ'רד אטקינסון, MD - מדען ראשי - ירידה במשקל

ד"ר אטקינסון פעיל במחקר וטיפול בהשמנה למעלה מ-40 שנה. הוא משמש כפרופסור אֶמֶרִיטוּס לרפואה ומדעי התזונה באוניברסיטת ויסקונסין, מדיסון; כפרופסור קליני מן המניין לרפואה פנימית, באוניברסיטת וירג'יניה קומונוולת', ריצ'מונד; כפרופסור מן המניין לרפואה מולקולרית ולחקר תרופות, באוניברסיטת קראצ'י, פקיסטן; כמנכ"ל מכון וירג'יניה להשמנת יתר, בריצ'מונד; וכמנהל רפואי, של מעבדת VERACIS™ של  IMMUNARRAY LTD,  בריצ'מונד, וירג'יניה. הוא עורך ראשי משותף של המגזין המדעי הבינלאומי OBESITY; הנשיא לשעבר של האגודה האמריקנית להשמנת יתר, האגודה האמריקנית לחקר השמנת יתר (כיום החברה להשמנת יתר), ושל האגודה האמריקנית לתזונה קלינית. NAASO  החברה להשמנת יתר ייסדה את פרס השירות הציבורי ע"ש ריצ'רד אטקינסון – יהודית שטרן בשנת 2006 כדי להוקיר את פועלו בתחום ההשמנה. מחקריו האחרונים מתמקדים בהשמנה הנגרמת מווירוס האדנווירוס, נגיף הגורם למחלות זיהומיות בדרכי הנשימה ובמערכת העיכול, בעיקר בקרב ילדים. לד"ר אטקינסון יש מעל 200 פרסומים מדעיים ומעל 250 תקצירים בספרות הרפואית. ד"ר אטקינסון גר בריצ'מונד, וירג'יניה, ארה"ב, ויש לו 3 ילדים, 19 נכדים, ו-3 🙂 נינים.

מחשבות על מדע: "מחקר הוא לראות מה שכולם ראו, ולחשוב מה שאף אחד אחר לא חשב". אלברט סנט-גיורגי

ד"ר אלחנן גרינברג, MD - מדען ראשי - אף אוזן גרון, שותף בכיר

ד"ר אלחנן גרינברג הוא מומחה בכיר לאף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר . לשעבר ראש מחלקת אף אוזן גרון וכירורגיית ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל, חיפה (1990 – 2007). ד"ר גרינברג שימש כמרצה בכיר בפקולטה לרפואה ע"ש רפפורט בטכניון.  הוא פרסם למעלה מ-30 מאמרים בכתבי עת מדעיים מקומיים ובינלאומיים. פעילות נוספת בהווה ובעבר: נציג מקצועי בהסתדרות הרפואית בישראל של המרכז הרפואי כרמל וחבר הוועד המנהל, חבר נשיאות באיגוד רופאי אף-אוזן-גרון וכירורגיה של ראש צוואר. חבר בוועדה האתית של ההסתדרות הרפואית בישראל, נציג ישראל באגודת הרינולוגיה האירופית וחבר הוועד המנהל. ד"ר גרינברג חי בישראל, הוא אוהד כדורגל מושבע וחובב טנגו. אב לארבעה ילדים וסבא ל-10 נכדים.

מוטו אישי: יש זמן לקבל וזמן לתת.

גלית ברלר - סמנכ"לית בקרת איכות

לגלית ניסיון רב בתחום ניהול בקרת האיכות בתעשיית המכשור הרפואי בישראל. גלית כיהנה בתפקידים ניהוליים שונים בחברות טאואר סמיקונדקטור ופיליפס מדיקל ובשנים האחרונות פעלה כיועצת QA / RA בתעשיית המכשור הרפואי, כיום עובדת בחברת ה.מ.דע ייעוץ ופיתוח בע"מ. יש לה ניסיון רב וידע בבקרת תהליכים, ייצור ותפעול ו-NPI (העברה מפיתוח לייצור). גלית משלבת את הידע, הניסיון והחזון שלה כמאמנת אישית וניהולית בעבודת ה-QA / RA שלה לשיפור השיטות, התהליכים והתקשורת הבין-אישית וליצירת סביבת עבודה נעימה ותומכת, המסייעת בהשגת המטרות העסקיות בקלות, ביעילות ובהרמוניה. גלית בעלת תואר B.Sc. בהנדסת חומרים ו – B.A בפיסיקה.

מוטו אישי: על אלוהים אנו סומכים, כל אחד אחר חייב להביא נתונים 🙂

שרית גל-רום - רגולציה

שרית בעלת נסיון נרחב בתחומי הרגולציה, האיכות וניהול מחקרים קליניים בתעשיית המכשור הרפואי בישראל. היא כיהנה בעבר כסמנכ"ל ית רגולציה ואיכות בחברת גליל מדיקל, חברה גלובלית בתחום פתרונות קריותרפיה חדשניים לסרטן ערמונית, פיברואדנומה של השד ואינדיקציות קליניות אחרות. כמו כן, שרית מילאה תפקיד מרכזי בהקמה, בניהול ובתפעול חברת מדיקל קומפרסיישן, חברה ישראלית למערכות דחיסה חדשניות למניעת פקקת ורידים. שרית היא חברת דירקטוריון לשעבר של Xenia Venture Capital ו – PCB Technologies.
שרית היא המייסדת והמנכ"לית של חברת ה.מ.דע ייעוץ ופיתוח בע"מ. שרית וצוותה המקצועי בחברת ה.מ.דע מלווים את חברות המכשור הרפואי בתחומי הרגולציה, אבטחת האיכות והמחקרים הקליניים.
שרית בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול ותואר שני במנהל עסקים. 
היא גרה בישראל ואמא ל-2 ילדים.

מוטו אישי: "מנהיגות היא סדרה של התנהגויות ולא תפקיד של גיבורים" - מרגרט וויטלי

השאר לנו פרטים לביצוע הזמנה או כל נושא אחר, ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן