איך נוזנוז עובד?

מהו נוזנוז?

ללא תרופות

נוזנוז הוא אביזר קטן שאינו מכיל חומרים פעילים ופועל באופן מכני בלבד

איבר ההרחה בגופנו ממוקם בחלקו העליון של האף (גג האף).
הנוזנוז ממוקם בסמוך לרצפת האף – והוא מפחית את ההרחה בכך שהוא מכוון את האוויר לעקוף את אזור ההרחה באף. פעולתו היא ברמה מכנית בלבד. עם הוצאת הנוזנוז מהאף תחזרו לחוש ריחות כרגיל.
*נוזנוז עשוי להיות יעיל בעיקר עבור משתמשים עד גיל 50, מאחר שמעל לגיל זה יכולת ההרחה נחלשת לעיתים באופן טבעי.

דיסקרטי

דיסקרטי ואישי - הנוזנוז מוסתר כולו בחלל האף ואינו נחשף לסביבה

נוזנוז הוא מוצר אישי, קטן ורך המותאם לאנטומיה הייחודית של האף. ברגע שתכניסו אותו לאף, הוא לא ייראה מלפנים או מהפרופיל. למעשה, הוא נראה, חלקית, רק כאשר מסתכלים ממש מלמטה. השימוש בנוזנוז מזכיר עדשות מגע – רק לאף: אפשר לשים אותו בבוקר, להשתמש לאורך היום ולהוציא בלילה.
*ניתן להשתמש בנוזנוז עד 12 שעות ביום בזמן ערות.

איך חוש הריח קשור לתזונה ולמשקל שלנו?

ריחות של אוכל עשויים להוביל לתחושת רעב ולחשק לצרוך את המזון שהורח

חוש הריח הוא כמו ראדר אשר סורק את הסביבה כל הזמן ומחפש אחר מזון ואותות נוספים, ויש לו קשר הדוק, שאינו מפוענח לגמרי, לאכילה ולמערך המטבולי שלנו: חוש הריח מחובר פיזית לאזורים במח הקשורים לאכילה: לאמיגדלה- הנחשבת למרכז הרגשי שלנו, למרכזי תגמול במח (Reward centers) המשפיעים על החשקים שלנו,  ולהיפות'למוס המנהל את הפעילות האנדוקרינית שלנו. בנוסף לכך, בתוך איבר ההרחה עצמו באף, נמצאים קולטנים רבים להורמונים, והורמונים עצמם, הקשורים למערך המטבולי ולניהול המשקל. יכולת ההרחה עשויה להיות בעלת השפעה על הרעב, על הכמויות הנאכלות, על מה הם המאכלים אותם אנו רוצים לאכול, על החשקים, ועל פרמטרים נוספים הקשורים לניהול המשקל שלנו.

איך זה יכול לעזור בירידה במשקל?

ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין כרוכים במאמץ יומיומי לאורך רוב החיים. נוזנוז עשוי להקל את המאבק הסיזיפי ולעזור לכם להצליח כל יום מחדש.

כל מי שמתמודד עם בעיית משקל, יודע עד כמה קשה לרדת במשקל ושקשה אפילו עוד יותר לשמור על התוצאה. ניהול המשקל הוא משימה יומיומית ארוכת טווח, ולא מבצע חד פעמי וקצר מועד. כיום אין פיתרון קסם אחד, או דיאטה אחת שיעילים ובריאים עבור כל האנשים לאורך זמן. פתרונות שונים יעילים עבור אנשים שונים, ואנחנו זקוקים לפיתרונות מותאמים אישית כדי להצליח. הדרך למציאת הפיתרון או קומבינצית היתרונות המתאמים אישית היא ניסוי וטעיה.

להפחתת ההרחה עשויה להיות השפעה מועילה על רמת התיאבון,  על העדפה של מזון בריא על פני מזון לא בריא ועל המשקל באופן כללי. 

נוזנוז מתאים לשימוש יומיומי לאורך זמן, ויכול לשמש כעזר בפני עצמו או כתוספת מעצימה לכל פיתרון אחר שתיבחרו לניהול משקלכם. 

שווה לנסות! זה עשוי לעזור לכם..

האם זה מבטיח הצלחה?

חשוב לדעת - לירידה במשקל אין פתרון קסם אחד

ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין הם עניין אינדיבידואלי. עבור אנשים רבים מדובר במאמץ יומיומי שנמשך לאורך חייהם. עזרים שונים יעילים עבור אנשים שונים, ולכל אחד דרך משלו להצלחה. נוזנוז הוא מוצר ייחודי שאינו מכיל תרופה ועשוי להיות כלי עזר יעיל בירידה במשקל ובשמירה עליו עבור אנשים רבים. שווה לנסות!

השאר לנו פרטים לביצוע הזמנה או כל נושא אחר, ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן