קלוריות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קלוריות

והפעם- קצת על קלוריות

קלוריה היא מידה של אנרגיה. את האנרגיה הזאת אנו מבזבזים, מאחסנים או מנצלים באופן אחר המשפיע על הגוף ועל המשקל שלנו.
מספר מחקרים הוכיחו זה מכבר כי קלוריה היא קלוריה היא קלוריה וזה לא משנה איך נסתכל על זה. כך שזו למעשה עובדה!
אבל, התבוננות מדוקדקת יותר על נתוני מחקרים אלו עצמם, חשפה תמונה מורכבת הרבה יותר: ההשפעה של כל קלוריה על משקל עודף ועל הבזבוז האנרגטי אינה אחידה ותלויה במשתנים רבים.

לדוגמה:
מהו מקור הקלוריה: מהצומח/מהחי, פחמימות/ חלבונים/ שומן, איך הוכן האוכל – מבושל/ נא/ מעובד/ מאודה/ אפוי/ על הגריל/ טחון/ סחוט/ שלם וכו'.
מיהו האדם שצורך את הקלוריה: הגנטיקה של האדם שאוכל, שעת האכילה, לפני או אחרי פעילות ספורטיבית וגם איזה סוג של פעילות ספורטיבית, כמה שעות שינה היו, מהי אוכלוסיית חיידקי המעי, חוש הריח, אחוז מסת השריר בגוף, לחצים, מחלות ועוד משתנים רבים אחרים.

בנוסף, כיום משערים שגם מאכלים ומשקאות עם ממתיקים מלאכותיים עלולים לייצר תגובת גוף משמינה ולא בריאה.

לסיכום: קלוריה היא קלוריה היא קלוריה– זה נכון, אבל רק בממוצע! האופן בו הגוף הספציפי של כל אדם מעבד קלוריה מסוימת זה סיפור אחר לגמרי!

כדי להבין איך כל קלוריה ומאכל משפיעים על משקל הגוף והבריאות האישיים שלך, דרוש תהליך של ניסוי וטעיה- זה לא רק עניין של ספירת קלוריות.
עליך להבין איזה שילוב של אכילה ופתרונות לניהול המשקל יהיה יעיל עבורך אישית על מנת שתוכל/תוכלי להגיע למשקל הרצוי ולשמור עליו לאורך זמן.

פרמטר אחד שפשוט וכדאי לבדוק, הוא השפעת חוש הריח שלכם על המשקל והאכילה:
בדיאטה שאחרי החגים ובאתגר היום יומי ל ניהול המשקל, נסו להיעזר בנוזנוז להשגת יעדי הירידה במשקל, לאכילה בריאה ולשמירה על התוצאות
www.noznoz.co.il

נוזנוז הוא מוצר איכותי שתוכנן בקפידה ועשוי לעזור להשקיט את תחושת הרעב ולהפחית את הרצון לאכול מתוק.
נוזנוז הוא מוצר לביש בתוך האף, ללא תרופה. מהפכני.
מנגנון פעולתו הוא הפחתת חוש הריח באופן טבעי שאינו פוגע בגוף תוך שהוא מאפשר נשימה נוחה. לאחר שמוציאים את המוצר חוזרים להריח כרגיל.

השאר לנו פרטים לביצוע הזמנה או כל נושא אחר, ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן